تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیCairne Bloodhoof

- Tauren Chieftain -

- Strength: 24 + 2.7
- Agility: 14 + 1.5
- Intelligence: 23 + 1.6
- Damage: 57-67
- Armor: 3
- Attack Range: 150
- Movement Speed: 300
- Cast Point: 0.4
- Attack Point: 0.35
- Hero Class: Strength
- Attack Animation: 0.35 / 0.97
- Casting Animation: 0.4 / 0.8
- Base Attack Time: 1.7
- Missile Speed: Instant
- Sight Range: 1800/800
- Affiliation: Sentinel


Magic 1 : Echo Stomp


مجیک ۱ این هرو کوبیدن بر زمین یا همان کیلاپ هست. این مجیک باعث گیج شدن و آسیب دشمن به مقدار ۸۰ میشود. زمان زدن مجیک ۱٫۴ ثانیه هست. با استفاده از مجیک ۲ این هرو که یک روح از هرو تولید میکند میتوانید ۲ بار هم زمان کیلاپ بزنید. رنج تاثیر مجیک ۵۰۰ است. مقدار گیچ شدن دشمن در لولهای مختلف به صورت زیر است.

Level 1 : گیج کردن حریف به مقدار ۲ ثانیه

Level 2 : گیج کردن حریف به مقدار ۳ ثانیه

Level 3 : گیج کردن حریف به مقدار ۴ ثانیه

Level 4 : گیج کردن حریف به مقدار ۵ ثانیه

مانای مصرفی : ۱۰۰ / ۱۱۵ / ۱۳۰ / ۱۴۵
زمان آماده سازی : ۱۵ ثانیه


Magic 2 : Ancestral Spirit


مجیک ۲ این هرو یک روح از Chieftain ایجاد میکند. این روح در صورت برخورد با هرو یا کریپ دشمن در رنج ۲۷۵ به آنها آسیب میزند. این روح به مدت ۸ ثانیه فعال هست و پس از اتمام تاثیر، روح به صورت خودکار به هروی اصلی برمیگردد و به هرو مقداری Damage و Move Speed به مدت چند ثانیه اضافه میکند، مقدار Damage و Move Speed اضافی بستگی به تعداد برخورد روح با کریپ و هروی دشمن دارد که در لولهای مختلف دمیج اضافی بالاتر میرود ولی Move Speed اضافی در همه لولها یکسان است و در برخورد روح با هر هرو ۵% و کریپ ۱% ، MS اضافی میگیرید. شما هیچ کنترلی روی روح نخواهید داشت و حرکت آن وابسته به حرکت هروی اصلی است و مخالف هروی اصلی حرکت میکند.

Level 1 : آسیب به مقدار ۱۲۰ ، ۳ دمیج اضافی برای هر کریپ ، ۱۰ دمیج اضافی برای هر هرو

Level 2 : آسیب به مقدار ۱۶۰ ، ۶ دمیج اضافی برای هر کریپ ، ۲۰ دمیج اضافی برای هر هرو

Level 3 : آسیب به مقدار ۲۰۰ ، ۹ دمیج اضافی برای هر کریپ ، ۳۰ دمیج اضافی برای هر هرو

Level 4 : آسیب به مقدار ۲۴۰ ، ۱۲ دمیج اضافی برای هر کریپ ، ۴۰ دمیج اضافی برای هر هرو

مانای مصرفی : ۱۱۰
زمان آماده سازی : ۱۹ ثانیه


Magic 3 : Natural Order


مجیک سوم Chieftain ، از بین برنده Base Magic و Physical یا همان آرمور دشمن به مقادیر زیر است. یعنی در لول ۴ این مجیک، اگر آرمور دشمن ۵ باشد و به او اتک دهید، ۱۰۰ در صد آرمور دشمن از بین میرود و عدد ۵- کنار آرمور اصلی دشمن ظاهر میشود.

Level 1 : 25%

Level 2 : 50%

Level 3 : 75%

Level 4 : 100%

مانای مصرفی : ۰
زمان آماده سازی : ۰


Magic 4 : Earth Splitter


این مجیک Chieftain در محل مورد نظر زمین را برای دشمن نا هموار میکند و باعث میشود دشمن به مدت چند ثانیه Slow شدید و به مقدار ۳۵ درصد نسبت به Hit Point ایش دمیج شود. رنج این مجیک به صورت طولی ۱۶۰۰ و عرضی ۳۵۰ است. سرعت کامل شدن ناهمواری زمین ۶۰۰ ms و مدت آماده شدن مجیک برای تاثیر روی دشمن ۰٫۵ ثانیه بعد کامل شدن ناهمواری زمین است.

Level 1 : کاهش سرعت دشمن به مقدار ۳۰% به مدت ۳ ثانیه

Level 2 : کاهش سرعت دشمن به مقدار ۴۰% به مدت ۴ ثانیه

Level 3 : کاهش سرعت دشمن به مقدار ۵۰% به مدت ۵ ثانیه

مانای مصرفی : ۱۷۵
زمان آماده سازی : ۹۰ / ۷۵ / ۶۰ ثانیه


بررسی هروی Tauren Chieftain :

Levelup پیشنهادی برای مجیکهای از نظر k@rkas Tauren Chieftain :

Lv 1 : Ancestral Spirit
Lv 2 : Echo Stomp
Lv 3 : Ancestral Spirit
Lv 4 : Echo Stomp
Lv 5 : AncestralSpirit
Lv 6 : Earth Splitter
Lv 7 : Ancestral Spirit
Lv 8-9 : Echo Stomp
Lv 10 : Natural Order
Lv 11 : EarthSplitter
Lv 12-14: Natural Order
Lv15: Stats
Lv 16: Earth Splitter
Lv 17-25: Stats

Tauren Chieftain هرویی هست که به تازگی وارد دوتا الستارز شده و هنوز شناخت کاملی از فنون بازی با این هرو در دسترس نیست ، و به این زودی نمیتوان برای این هرو استراتژی کاملی تعریف کرد. مطمینا در آینده این پست تغییر میکنه و استراتژی کاملی از این هرو در اختیار شما قرار میدم. این بررسی هم نظرات شخصی من هست و ممکنه اشتباهات زیادی داشته باشه. این هرو ترکیبی از نوع مجیکر و اتکر است و در عین حال میشه این هرو هم تبدیل به تانک کرد. به نظر من جز هروهایی هست که اکثر آیتمها روش جواب میدن. مجیکهای این هرو هم ترکیبی هست و اگه کمی با این هرو تمرین داشته باشید میبینید که یک هروی تیمی قوی محسوب میشه.

آیتمهای اولیه از نظر k@rkas :


+ +   +  


میتونید آیتمهای بالا رو از اول تا اواسط بازی برای این هرو بگیرید. البته میتونید آیتم اولیه رو بجای یکی از Bracers ها ، باسیلیوس بگیرید. بعد از بستن دو آیتم نسبتا ارزان، به سراغ آیتم Persevense برید و بعد از کامل شدن اون، میتونید PowerTreads رو تکمیل کنید. بعدش اسپلش رو کامل کنید. آیتم اسپلش میتونه برای جمع کردن گلد و پر شدن سریع مانا و افزایش دمیج بهتون کمک کنه.

آیتمهای اصلی :


+ یا + یا


بعد از اینکه آیتمهای اولیه تکمیل شد باید هر چه سریعتر سراغ آیتمهای گران قیمت برید.من برای این هرو آیتم Sange Yasha خیلی مناسب میدونم. چون Base MS این هرو بالا هست و با اضافه شدن Sange Yasha سرعت حرکت هرو بالاتر هم خواهد رفت و اتک اسپید و استریج تان هم بالا میرود. از بین آیتمهای Refresher Orb و Heart of Tarrasque هم پیشنهاد میشه یکی شون رو بگیرید. با گرفتن Refresher Orb میتونید از مجیک ۴ تان دو بار استفاده کنید و دشمنان را ۷۰ درصد نسبت به هیت پوینتشان دمیج کنید و ۱۰ ثانیه هم Slow شدید میشوند و در واقع دشمنان را کاملا گیج خواهید کرد. Heart of Tarrasque این آیتم هم برای تانک شدن گزینه بسیار مناسبی هست. از بین دو آیتم Shiva’s Guard و Assault Cuirass هم میتونید یکی رو بگیرید که هر دوی این آیتم ها تاثیر منفی بر روی دشمن دارند و باعث کارایی بیشتر هروی شما در بازی تیمی میشود.شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا