تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیاموزش در ادامه مطلب…

 

 

ابتدا به لول های این هیرو میپردازیم و نحوه ی گرفتن اونها در بازی :

E        :این لول هیرو یونیت یا کریپ های خاصی رو میبلعه و اگر یونیت ها رو بخورید پول خوبی به شما میده اگر این لول رو کامل کنید بابت هر یونیتی که میخورید ۱۰۰ تا به شما پول میده و حالا اگر بعضی از کریپ ها رو بخورید به شما لول هایی رو اضافه میکنه این افکت از ۶٫۶۴ به بعد به این هیرو اضافه شد :

T        :این لول این هیرو به شما MS میده البته از هیل حریف کم میکنه و موقعی که لول ۶ رو زدید سعی کنید که با این لول در کنار شخص حریف حرکت کنید که یه وقت در نره اگر هم با ۶ نمرد یه ضریب بهش بزنید حالا ضریب DOOM چیه در لول بعدی عرض میکنم

V       :میرسیم به لول ضریب و یا MULTI این هیرو اکثر تازه کارا این لول رو بلد نیستند،این لول را فقط باید به لول حریف توجه داشته باشید به طوری که:

اگر ۱ بار این لول را گرفته باشید :باید روی شخصی بزنید که لولش ۶-۱۲-۱۸-۲۴ باشد در غیر اینصورت ۱۰۰ تا بیشتر دمیج نمی خورد.

اگر ۲ بار این لول را گرفته باشید :باید روی شخصی بزنید که لولش ۵-۱۰-۱۵-۲۰-۲۵ باشد در غیر اینصورت ۱۵۰ تا بیشتر دمیج نمیخورد.

اگر ۳ بار این لول را گرفته باشید:باید روی شخصی بزنید که لولش ۴-۸-۱۲-۱۶-۲۰-۲۴ باشد در غیر اینصورت۲۰۰ تا بیشتر دمیج نمیخورد.

اگر ۴ بار این لول را گرفته باشد :باید روی شخصی بزنید که لولش ۳-۶-۹-۱۲-۱۵-۱۸-۲۱-۲۴ باشد در غیر اینصورت ۲۵۰ تا بیشتر دمیج نمی خورد.

D    : لول ۶ این هیرو تمام لول های شما بسته شده و حتی ایتم لایف (ستن و ستنیک و لایف استیل و ماسک اف مدنس )شما هم کار نمی کندولی لایف هیرو کار میکند برای این لول هم میگیرد و در ثانیه به ترتیب لول گیری :۱۲-۱۴-۱۶ تا از هیل شما کم میشه و با ۶ قوی کن به ترتیب لول گیری در ثانیه ۱۴-۱۶-۱۸ تا از هیل شما کم میکنه.

حالا هیرو های انتی:

البته بچه ها سنتور هم ضدشه

ایتم ضد:

یار خوب در بازی:

ایتم بندی:

اول بازی:

کمی  جلوتر

کمی جلوتر:

و بعد :

سعی کنید بوت فیس بالا بیارید جواب میده و فول ایتم:شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا