تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیآموزش بازی HoN قسمت سوم

Game Lobby : سالن بازی

شما میتوانید لیست بازی ها را در قسمت Public Game مشاهده نمایید و همچنین از قسمت سمت چپ میتوانید فیلترهایی را اضافه یا کم کنید !
همچنین بازی هون مانند بازی دوتا دارای نوع های مختلفی از بازی میباشد ۵ نوع از نوع های مشابه در هر دو بازی عبارتند از :

  • Normal mode
  • Single Draft (SD)
  • Random Draft (RD)
  • Banning Draft (BD) (این نوع شبیه به Captains Draft در دوتا میباشد)

و همچنین گزینه های مختلف بازی :

  • All Heroes:به هر دو تیم اجازه میدهد تا بتوانند از هر گروه از هیروها انتخاب نمایند .
  • Random Hero: انتخاب هیرو به صورت اتفاقی برای همه بازیکن ها ( این نوع شبیه به AR در بازی دوتا میباشد ) .
  • Easy Mode:این نوع شبیه به EM در دوتا میباشد و باعث میشود برج ها ضعیفتر و جایزه دریافت پول بیشتر و سریعتر در بازی باشد .
  • No Leavers: اگر این گزینه فعال باشد اگر درصد ترک بازی شما بالا باشد نمیتوانید وارد بازی شوید .
  • Auto Balance Teams: به صورت اتفاقی و بر حسب مهارت بازیکن ها PSR در زمان شروع بازی تیم ها را متعادل میکند تا یک بازی دوطرفه برقرار باشد .

سالن بازی هون بسیار شبیه به دوتا میباشد و شما بعد از وارد شدن در بازی میتوانید یکی از جایگاه ها را انتخاب نمایید و یا در آنها جابه جا شوید ؛ میزبان میتواند چند جایگاه را با هم قفل نماید و یا جایگاه یک بازیکن را تعویض نماید .

در وسط صفحه شما میتوانید اطلاعاتی مربوط به بازی را مشاهده نمایید از جمله : نوع بازی ، نام میزبان ، سرور بازی ، پینگ شما در سرور و …
نکته مهم این است که همه بازیها بر روی سرورهای شرکت S2 اجرا میشوند پس نوع اتصال و کانکشن میزبان هیچ ارتباطی با سایر بازیکن ها و تاثیری در بازی نخواهد داشت .

بعد از کلیک بر روی دایره های رنگی داخل سالن بازی به تیم مورد نظر بازی اضافه میشوید در سمت چپ دایره گزینه هایی اختیاری دارید از جمله اضافه کردن یک شخص به دوستان ، قطع کردن صدای شخص در بازی یا نمایش وضعیت این بازیکن در هون !

وقتی بازیکنی شروع به صحبت کند علامت چت آن به رنگ سبر تغییر میکند و اگر شما بر روی این علامت کلیک کنید و به رنگ قرمز تبدیل شود صدای این بازیکن برای شما قطع میشود .

قفل کردن جایگاه ها و اخراج بازیکنها از سالن بازی تنها به دست میزبان قابل انجام است .

PSR : مهارت بازیکن را نمایش میدهد
PSR Gain/Loss : میزان مهارتی که با انجام این بازی به دست می آورد و یا از دست میدهد را نمایش میدهد

با حرکت موس بر روی هر هیرو میتوانید اطلاعات مربوط به هیرو مورد نظر را مشاهده نمایید .
برای انتخاب هیروها چند راه وجود دارد : انتخاب مستقیم با کلیک بر روی هیروی مورد نظر آن را انتخاب نمایید ؛ همچنین میتوانید به طور مخفیانه هیرو خود را انتخاب نمایید برای اینکار که از چشم تیم مقابل به دور باشد کافی است با کلیک راست هیرو خود را انتخاب نمایید دقت کنید که اگر فرد دیگری هیروی انتخابی شما را برای خود به طور مستقیم انتخاب نماید انتخاب برای آن فرد خواهد بود .

میتوانید در بالای قسمت زمان انتخاب هیرو مثل کوچکی را مشاهده نمایید با کلیک بر روی این گزینه هیرو شما به طور اتفاقی انتخاب میشود همچنین در صورتی که در مدت معین شده شما هیرو خود را نتخاب نکنید باز هم سیستم برای شما یک هیرو اتفاقی انتخاب می نماید .
در زمانی که شما به صورت اتفاقی هیرو انتخاب میکنید پول اضافی از شما کسر نخواهد شد .

در هنگام انتخاب هیرو معمولی ۲۵۰ طلا اضافی از بازیکن ها کسر میشود . در بازیها با نوع SD/RD/BD پول اضافی از بازیکنها کسر نمیشود .

شما میتوانید قبل از زدن دکمه Ready و تمام شدن زمان هیروی خود را تغییر و یا با سایر هم تیمی هایتان تعویض نمایید .

با انجام عمل تغییر هیرو Repick به میزان ۳۵۰ طلا از شما کسر میشود .اما برای عمل تعویض با هم گروهی ها Swap هیچ هیزینه اضافی پرداخت نمیکنید .

برای انجام عمل Swap کافی است بر روی دکمه دو فلش پایین نام هم تیمی خود کلیک نمایید تا در صورت تمایل شخص مقابل این تعویض انجام شود همچنین اگر کسی مایل به تعویض هیرو خود با شما باشد دایره مربوط به این بازیکن به رنگ طلایی تبدیل میشود که شما با کلیک کردن بر روی این دایره میتوانید هیرو خود را با آن تعویض نمایید .شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا