تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیمروز می خوام آموزش هیروی لیچ کینگ همراه با روش بازی و داستانش وهیروی های ضد و مچ و آیتم های مناسب و آیتم های ضد  و کار برد لول هاش توضیح بدم (در ضمن این اولین پست من توی این سایت است).

توجه: این آموزش مربوط به مپ ۶٫۶۸ می باشد.

برای دیدن زندگی نامه و آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

داستان و زندگی نامه:

The Lich – Kel’ Thuzad

Kel’ Thuzad انتخابی نداشت ، زیرا خود  Lich King وی را با هدف ایجاد یک محافظ شخصی از جهان مردگان برگرداند . وی قدرت یخ های های Northrend را دارد ، و به روش های گوناگون از حملات یخی برای کشتن حریفان استفاده می کند . با کاوش کردن در علم جادو های یخی ، وی می تواند یخ را به صورت گوی فشرده ای در بیاورد و باعث شود که بعد از اصابت کردن به حریف اول ، این گوی خود به دنبال شکار بعدی برود . این قاتل خون سرد حتی به یاران خود نیز رحم نمی کند و در اولین فرصت آنها را برای بدست آوردن انرژی فدا می کند .

نکات مثبت هیرو:

Ultimate بسیار قوی

دارای  چهار خاصیت Group و Cover و Innitiator و Harass

قدرت بسیار زیاد در Earlygame (اول بازی)

Move Speed بالا (برای یه اینتیلیجنس چون این هیرو ها عموما Move Speed پایینی دارند)

احتیاج کم به مانا

آرمور بالا

اگیلیتی بالا

نکات منفی هیرو:

استرنج و Hp پایین

شرایت خاص برای استفاده کردن از Ultimate

مشخصات هیرو:

نام: Lich

قابلیت اصلی: اینتلیجنس

قابلیت ها: Sterength: 18+1.55 Agility: 15+2.0 Intelligence: 18+3.25

550 : Renge

Move Speed: 315!!

Armor: 1

Damage: 42-51+3.25

Hp: 492

Mana: 239

لول های هیرو:

۱-  Frost Nova:

لول اول این هیرو به هدف که شما مشخص می کنید  (هیرو یا Creep دشمن) زده میشه  که باعث میشه  دشمنان و دشمنان نزدیک هدف مقداری Damage و مقداری ازMove Speed  و از Attack Speed شان کم شود((Slow.

مقدار Damage که به خود هدف میزند:

۱- ۵۰+۷۵=۱۲۵ ۲- ۱۰۰+۱۰۰=۲۰۰ ۳- ۱۲۵+۱۲۵=۲۵۰ ۴- ۱۷۵+۱۵۰=۳۲۵

مقدار Damage که به اطرافیان میزند:

۱-۷۵   ۲-۱۰۰   ۳-۱۲۵   ۴-۱۵۰

مدت زمان Slow کردن هدف (S) 4 می باشد.

در مورد Range این لول میتونم بگم تقریبا (۷۰۰) است (نهایت فاصله ای که می توانید این لول رو به دشمن بزنید).

Cooldown: 1- 9.25   ۲- ۹٫۲۵   ۳- ۹٫۲۵   ۴- ۸

Manacost: 1- 125   ۲- ۱۵۰   ۳- ۱۷۰   ۴- ۱۹۰

۲-  Frost Armor:

این لول را میتوانید به یارانتان (هیرو یا Creep) بزنید که باعث میشه مقدار:

۱- ۳Armor    ۲- ۶ Armor   ۳- ۹ Armor  ۴- ۱۲ Armor

و به آن هدف بدهد به مدت S) 40) و هر دشمنی (هیرو یا Creep Melee Attack) (نزدیک زن) که هدف را اتک می دهد  به مدت s) 2 Slow )شود. در ضمن می توانید این لول رو On کنید (روش کلیک راست کنید) که به کسی که در حال Damage خوردن است به صورت خود کار Armor بدهد.

Cooldown: 5

Manacost: 25

3-  Dark Ritual:

این لول را میتوانید به یک Creep خودی بزنید که باعث میشه آن Creep بمیرد و در عوض به اندازه:

۱- ۱۵%   ۲- ۳۰%   ۳- ۴۵%   ۴- ۶۰%

از Hp باقی مانده ی آن Creep به شما مانا بدهد دقت کنید که از Hp  باقی مانده نه از کل Hp!!! پس تورو جون هرکی دوست دارید این لول رو روی Leader یا Range Attack  Creep(دور زن) نزنید.

این لول رو می تونید On کنید که وقتی لول حاضر باشد به صورت خود کار به Creep که کمترین Hp را دارد لول را بزند!!! (من که پیشنهاد می کنم هیچ وقت این کار را نکنید)

Cooldown: 1- 55   ۲- ۵۰   ۳- ۴۵   ۴- ۴۰

Manasoft: 25

4-  Chain Frost:

خب بلاخره میریم سراغ  Ultimate این هیرو این لول را باید به دشمن بزنید (هیرو یا Creep) وقتی این لول رو بزنید این لول به دشمن اول بر خورد کرده و سپس به سوی دشمن بعدی می رود که در آن نزدیکی است (حدود رنج ۵۵۰) تعداد برخورد ها ۷ عدد هست که به صورت Random (اتفاقی یا شانسی) است. با هر بار بر خورد مقدار:

۱- ۲۸۰ Damage   ۲- ۳۷۰ Damage   ۳- ۴۶۰ Damage

میزند و هدف را Slow کرده و چند دهم ثانیه Stun می کند پس می توان لول های دارای Channeling هستند را خنثی کرد (به لول هایی گفته میشه که اگر از جایتان تکان بخورید یا (Stun (Bash شوید خنثی می شود مثل Teleport یا لول آخر  )

در ضمن شما میتوانید این لول را با آیتم  تقویت کنید که باعث می شه مقدار Damage هر بر خورد افزایش یابد که به صورت زیر می
باشد:

۱- ۳۷۰ Damage   ۲- ۴۶۰ Damage   ۳- ۵۵۰ Damage

Cooldown: 1- 145   ۲- ۱۱۵   ۳- ۶۰

Manasoft: 1- 200   ۲- ۳۲۵   ۳- ۵۰۰

روش استفاده کردن: این لول رو باید در وقتی بزنید که Creep وجود ندارد و هیرو ها در نزیکی یک دیگر هستن البته این برای در گیری های گروهی است ولی اگر می خواهید به یک هیرو بزنید بهتر است در کنار آن هیرو یک یا دو Creep وجود داشته باشد.

توجه: هیچ وقت این لول رو وقتی هیروی مقابل تنها است نزنید!!!

آیتم های مناسب هیرو:

از Boot ها من دو آیتم و پیشنهاد میکنم که این آیتم واقعا برای بازی به سبک Gank مفید می باشد و برای اول بازی و Cover بهتر من آیتم و  پیشنهاد می کنم (وقتی شما از لول ۳ تان استفاده می کنید Rash یونیت شما ضعیف می شود ولی با این آیتم ها می توانید جبران کنید) که می توان با این آیتم ها راحت تر Tower انداخت ، اگر وضعیت Kill گرفتن خوب بود می توانید از آیتم استفاده کنید. برای قوی کردن Ultimate میتوانید از آیتم استفاده کنید. چون عموما Intelligence ها اتک مفیدی در Midgame و Lategame (وسط و آخر بازی) ندارند می توانید از آیتم های  و استفاده کنید (از یکیشون) برای مفید کردن اتک. برای بالا بردن Intelligence این هیرو میتوانید و استفاده کنید. می توانید آیتم های  و هم برای این که هیرو لول نخورد استفاده کنید (چون همه سعی میکنند با Silence (آنتی مجیک) یا Stun کردن این هیرو مانع از زدن Ultimate شوند). برای دو بار استفاده کردن از Ultimate میتونید از آیتم استفاده کنید (حواستان به Mana خودتان باشد چون ۱۳۷۵ تا Mana میخواد!!!!). برای تانک کردن هیرو می توانید از آیتم های و  و  استفاده کنید( در آخر برای هم اتکر کردن و هم تانک کردن وقتی پولتون باد کرده بود و نمیدونستید چی ببندید میتونید از آیتم استفاده کنید(برای بازی های ۱V1 یا ۲V2)).

روش بازی کردن:

در اول بازی شما باید لول اول و سومتان را بگیرید (در شرایت خاص اگر هیرویی Melee Attack جلوی تون بود که شما رو اتک می داد مثل شما می توانید یک بار لول دومتان را بگیرید (به خاطر Slow لول دومتان)) شما باید در Earlygame هیروی مقابل رو حسابی Harass کنید (نذارید Creep بزنه و level up شه یا فشارش بدید) چون Cooldown لول یک شما کمه و لول سوتان محدودیت مانا را از بین می برد.

شما میتوانید با لول آخرتان Innitiator کنید (درگیری رو به نفع تیم خود تمام کنید).

هیرو های Match:

بهترین هیروی Match با این هیرو هیروی است به این صورت که هیروی به میان هیرو ها رفته و Ultimate خود را فعال می کند در نتیجه تمام Creep ها مرده و هیرو هایی با Hp کم با مانده که  میتواند به راحتی Ultimate خود را بزند ، شما می توانید از هیرو های دیگه مثل یا  یا  یا  یا  یا  توی Line Up تون استفاده کنید.

هیرو های ضد:

هیرو هایی که میتوانند از زدن Ultimate این هیرو جلو گیری کنند می توانند ضد این هیرو با شنند مثل و  و   و  و  و  و هیرو هایی که به راحتی می توانند از Ultimate این هیرو فرار کنند مثل و   و  و  و  می توانند ضدش باشند ولی بازم  بستگی به بازی داره.

آیتم های ضد این هیرو و  و  می باشد.

خدایش آموزش این طوری دیده بودید؟؟؟

اگه چیزی رو متوجه نمیشید تو قسمت نظرات بگید.شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا