تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیNever More

داستان:

اهریمنی پلید از یک سپاه شیطانی که آنچنان هراس انگیز است که برای خود پوسته ای از شیاطین خزنده ساخته اهریمن سایه ها مخلوقیست بوجود امده از سایه های هراس انگیز که شبح هایی از این سایه ها همواره در اطراف او میگردنند هنگامی که اهریمن سایه ها به جنگ وارد شود از ارواح افرادی که از پا در اورده بود برای تکمیل قدرتش استفاده میکرد اهریمن سایه ها و ترکش های شبح وار برای نابودی دشمنانش استفاده کرد اهریمن سایه ها حریفی هراس انگیز برای تعداد کمی است که از دست او جان سالم به در برده اند و آن دسته ای که توسط خشم او کشته شدند به فلاکت بار ترین سرنوشت دچار میشوند.

اطلاعت اولیه:

آموزش کوچک اسکیل ها و ایتم گیری:

اسکیل اول:

ShadowRaze

این اسکیل به ۳ اسکیل تبدیل میشه در رنج های مختلف به ترتیب لول که میگیرید: ۷۵٫۱۵۰٫۲۲۵٫۳۰۰ دمیج و رنج این اسکیل:۲۰۰٫۴۵۰٫۷۰۰ و AOE این اسکیل ۲۵۰ میباشد.

اسکیل دوم:

NecroMastrey

این اسکیل به این شکل کار میکنه که اگر هر هیرو را یونیت یا تاور رو بزنید +۲ اتک به شما اضافه میشه این شامل دینای کردن هم میشه و این اسکیل نقش زیادی در ۶ شما داره مقداری Soul یا همون اتکی که شما میتونید جمع آوری کنید به ترتیب لول:۱۶٫۳۰٫۴۶٫۶۰ میباشد.

اسکیل سوم:

Presenc Of The Dark Lord

این اسکیل مانند Assult کار میکنه به هیرو و یونیت های دشمن ارمور منفی میده که به ترتیب لول:۲٫۳٫۴٫۵ و AOE اون ۹۰۰ میباشد.

اسکیل چهارم:

Requiem Of Souls

این اسکیل اخر شما هست و دمج زیادی رو به حریف میزنه همون طور که گفتم این اسکیل به اسکیل ۲ شما ربط داره و اگر اسکیل ۲ شما خالی باشه این اسکیل کار نمیکنه.

ایتم گیری:

ایتم های اولیه:

ایتم های Core:


ایتم های لوکس:

طرز اسکیل گیری:

این هم از موزش کوچک حالا نوبت به اموزش کامل این هیرو میرسه.

توضیح کامل اسکیل ها:

اسکیل اول:

ShadowRaze

این شاید یکی از بهترین اسکیل های شما باشه چون میشه در ۳ رنج مختلف از این اسکیل استفاده کرد و باهاش میشه راحت هیرو هایی رو که جون کمی دارن مانند انواع هیرو های اگیلیتی و یا اینتلیجنت کیل کرد(کشت) و همینطور میشه لاش خوری کرد :دی کار کردن با این اسکیل در اولایل بازی با این هیرو کمی سخت هست (منظور تازه کار ها) و حودود ۱ تا ۲ ماهی طول میکشه که درست شدو بزنید یکی از خواص این اسکیل این هست که هیرو هایی رو که اینویز (Invisable) میشن رو کشت یا مثلا یه هیرو با اسکیل خودش از یه جا به جای دیگه میره که شما نمتونید برید مثل بالای سخره و همینطور جون اون هیرو کم هست شما میتونید با این اسکیل اون رو بکشید نکته دیگه AOE این اسکیل هست که واقعن عالی هست. مقدار دمیج که این اسکیل میزنه به ترتیب لول که میگیرید: ۷۵٫۱۵۰٫۲۲۵٫۳۰۰ و رنج این ۳ تا اسکیل به ترتیب: ۲۰۰٫۴۵۰٫۷۰۰ هست و مقدا AOE این اسکیل ۲۵۰ میباشد.

Necromastrey

اسکیل دوم:

این یکی از مهم ترین اسکیل های این هیرو هست چون هم شما رو به یک اتکر واقعی تبدیل میکنه و هم این که در اسکیل ۴ شما تاثیر زیادی داره به شکل هست که اگر این اسکیل رو نگرید ۶ شما اصلا کار نمیکنه!!! این اسکیل به این صورت هست که شما هر یونیت تاور هیرو میکشید یا دینای میکنید +۲ اتک به شما اضافه میشه. این اسکیل دارای لیمیت میباشد و از ۶۰ تا اتک به اون ور دیگه نمیشه مقدار لیمیت به ترتیب لول که میگیرید:۱۶٫۳۰٫۴۶٫۶۰ تا میباشد.

اسکیل سوم:

Presence of the Dark Lord

این اسکیل هم مانند ایتم ارمور منفی میده و میتونید حریف هاتون رو راحت تر و سریع تر بترکونید!!!!!! ارمور که این اسکیل کم میکنه به ترتیب لول که میگیرید:۲٫۳٫۴٫۵

اسکیل چهارم:

Requiem Of Souls

این اسکیل همون طور که گفتم بستگی به ۲ شما داره و اگر شما ۲ نداشته باشید یا soul نداشته باشید این اسکیل کار نمیکنه به این اسکیل به این صورت دمیج کافی و زیاد خودش رو میده که اول soul شما پر باشه (۶۰) به ترتیب لول که میگیرید: ۸۰ دمیج به مقدار هر Soul که دارید دمیج میده. ۱۲۰ دمیج به مقدار هر Soul که دارید دمیج میده.

۱۶۰ دمیج به مقدار هر Soul که دارید دمیج میده. یه نکته دیگه هم بگم که این به +اتک خودتون هم دارید ربط داره همون + اتکی که با ایتم به دست اوردید به ترتیب لول که میگیرید:

۱۵% اتکی که دارید در دمیج که این اسکیل میده تاثیر داره. ۲۰% اتکی که دارید در دمیج که این اسکیل میده تاثیر داره.۲۵%اتکی که دارید در دمیج که این اسکیل میده تاثیر داره.

حالا نوبت کار کردن با اسکیل های این هیرو هست.

این تقریبا رنج اسکیل ۱ شما رو نشون میده.

این هم چند نمونه گنک با ShadowRaze

شما پشت درخت ها هستید و ترکسس هنوز متوجه نشده پرافت میتونه با استفاده از اسکیل ۱ خودش گیر بندازه و شما با زدن شدو هاتون در رنج ۲ و ۳ اون رو بکشید. به عکس های زیر دقت کنید.

و ترکسس داغون شد!

حالا میخوام بهتون یاد بدم که وقتی کسی دنبالتون هست چه جوری اون رو بکشید.

به فرض عکس زیر شما دگر دارید باتل میزنید و بعد دگر میکنید یک شدو در رنج ۳ و بعد هم در رنج ۲ و یک اتک به این صورت شما میتونید خیلی راحت کسی که دنبالتون هست رو بکشید.

به همین سادگی!!!

حالا چه جوری کسی که میره خارج از دید شما رو کشت؟؟

به عکس های زیر دقت کنید.

و بعدهم نتیجش معلومه “Die” :دی

حالا به این بحث میرسیم که چه جوری کسی که اینویز هست رو چه جوری بکشیم؟!

یک درگیری در جنگل Shadow FineD هم اون پشت ها واستاده تا کسی که جونش کمه رو شناسایی کنه!!!!!!!!!

در گیری هنوز ادامه داره و به نظر میرسه که Bone از همه گوشت تره پس میریم سراغ اون.!!!!

در گیری تموم شد Shadow FineD به شدو خودش (Shadow Raze) جون اون رو تا حد زیادی کم کرد.

و حالا شدو ۲ می هم خورد بهش فقط ۱ اتک میخواد.

خشک شانس اینویز شد!! حالا شما باید به نقطه ی A برید و از اون جا به نقطه ی B دگر کنید که Bone رو بکشید چون وقتی Bone اینویز میشه مومنت اسپید زیادی میگیره.

و بعد هم یک کیل زیبا.

Shdaow Fined با Morph در گیر میشه و مورف جونش خیلی کم میشه Shadow به دنبال مورف میره. مورف ۱ میکنه و میره تو جنگل که اگر بخوایم بیایم اونجا خیلی طول میکشه!!! پس باید از ShadowRAze استفاده کنیم.

۳ نقطه در تصویر زیر مشخص شده اون ها رنج های Shadow Raze شما هستن حالا شما باید یکم مغز خوتون رو کار بندازید و تخمین بزنید که در کدوم رنج بزنید در رنج کاملا معلوم هست که نمخوره!!!!!! در رنج دوم هم همینطور ولی در رنج ۳ اینطور نیست در ادامه تصویر میبینید که مورف میمیره (الان میگه MH ) :دی

این هم نحو ۶ زدن.

میبینید که همه هیرو ها Hp هاشون باقالی شده :دی شما میتونید با چند تا ShadowRaze اون هارو بکشید.

در این عکس میبینید که اس اف جون کمی داره و اواتار میزنه.


و سپس دگر میزنه و دارک سر همرو به سمت خودشون میکشه و سپس اس اف تصمیم به ۶ زدن میکنه.

بومممممممممم به به.

GoT Triple Kill!!!

و حالا یک آموزش کوچک در مورد استفاده از اسکیل با ایتم ها:

اول میپردازیم به این

این یکی از بهترین ایتم ها برای این هیرو هست چون همیشه با استفاده از این لول ۱ خودتون رو به کار ببرید هم برای ۶ تون که خیلی خوبه! و راحت میشه ۶ زد البته اگر آواتار داشته باشید و همینطور کسایی که دارن در میرن رو کشت. و همینطور میشه بعضی از اسکیل ها رو میس داد (MiSs)

ایتم دوم:

این هم بعد دگر شاید بهترین ایتم برای این هیرو باشه! چون دگر و بعد هم ۶ که کسی هم نتونه ۶ شما رو بهم بزنه! و همینطور برای فرار کردن.

ایتم سوم:

این ایتم به درد ۶ زدن میخوره چون اگر پاور آپ Invis رو وردارید و بعد ۶ کنید تا دست هاشو میبره بالا دیده میشید ولی این نه ! وقتی میخواین ۶ بزنین دیده نمیشید وقتی کارش تموم میشه و ۶ رو میزنه دیده میشه! و همینطور هم برای فرار کردن و دنبال کردن چون مومنت اسپید میده.

ایتم چهارم:

این اسکیل بیشتر به درد ۶ کردن میخوره و Solo کشتن به این صورت میرید که این ایتم رو میزنید و بعد ۶ میکنید و با چند تا اتک و شدو میکشیدش.

طرز وارد گذاشتن:

اول برای Sentinal

حالا هم نوبت به Scourage

ایتم گیری:

ایتم گیری برای اول بازی:

(Solo Or In Line)

این هم چند شکل دیگر:

و با حضور :دی

ایتم های وسط بازی:

یا

ایتم های اخر بازی:

برای Crry بودن:

این ایتم ها پیشنهاد میشن

برای Ganker بودن:

این ایتم ها پیشنهاد میشن.

دوستان و دشمنان:

بهترین دوستان:

هیرو هایی که ۶ اون ها AOE زیادی دارن میتونن به شما کمک کنن.

هیرو های Disebel واستانر میتونن به این هیرو کمک کنن مخصوصا امینی Omini که میتونه به شما BKB مجانی بده!!!

دشمنان:شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا