تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیhttp://www.ripten.com/wp-content/uploads/2011/07/bloodrayne-betrayal-600x322.jpg

وقتی بازی با BloodRayne: Betrayal را آغاز کنید از هر لحظه آن لذت خواهید برد.هنگام بازی با آن یک بازی دیگر در ذهن شما تداعی میشود، ‘Castlevania’.

گیم پرشیا–در حقیقت با رابطه ای که بین سازنده بازی، WayForward و Konami برای بازی Contra بوجود آمده است، به نظر میرسد که بازی BloodRayne: Betrayal قرار بوده است که یک Castlevania باشد ولی ساخته نشده است.همانند بازیهای Castlevania که قطعاً این بازی از آنها الهام گرفته شده است، BloodRayne: Betrayal یک بازی دو بعدی اکشن است و همانند آنها بسیار سخت طراحی شده است.این بازی برای کسانی که به سبک بازیهای قدیمی علاقه دارند جذاب خواهد بود.پس اگر شما به بازیهای مدرن و پر زرق و برق امروزی علاقه دارید، این بازی را دوست نخواهید داشت.اما اگر از سبک بازیهای خون آشامی و خشن و محیط دو بعدی لذت میبرید، این بازی برای شماست.

بازی دارای 15 مرحله است که در داخل، اطراف و زیر یک قصر اتفاق می افتد.وقتی به هر مرحله وارد میشوید، چیزهایی که در جریان بازی تا آنجا یاد گرفته اید از شما تست میشود.دشمنان سخت تر شده و تعداد آنها نیز بیشتر میشود.وجود چند معما به صورت تصادفی در بازی نیز به جذابیت آن اضافه میکند.و در پایان به جنگ با رییس میرسیم.

Rayne، کاراکتر اصلی بازی دارای دو نوع سلاح است: شمشیر و تفنگ.شمشیر برای نابود کردن و کشتن دشمنان از نزدیک استفاده میشود در حالی که از تفنگ برای نابودی آنها از دور، تا وقتی که دارای تیر باشد استفاده میشود.جنگیدن در نگاه اول ساده به نظر میرسد ولی در هنگام بازی باید از ترکیب تکنیک های مختلف برای زنده ماندن استفاده کنید.Rayne میتواند با گاز گرفتن گردن بیشتر دشمنان، خود را درمان کند و این مورد یکی از ضروریات بازی است.او حتی میتواند دشمنان خود را مسموم کند و آنها را به یک بمب تبدیل کند.

همانند سایر بازیهای WayForwad، بازی BloodRayne: Betrayal نیز یک بازی ساده ولی زیباست.گاهی اوقات دوربین در مواقعی که به نمای نزدیک زوم میکنید، ضعیف عمل میکند ولی انیمیشن های زیبا، کاراکتر و طراحی دشمنان عالی و محیط زیبا، جایی برای گلایه از آن نمیگذارد.موسیقی نه چندان مطلوب و الهام گرفته از متال ممکن است از زیبایی تجربه بازی بکاهد ولی با جلو رفتن در بازی شما جذب بازی خواهید شد و اهمیتی به موسیقی آن نمیدهید.

BloodRayne: Betrayal دارای یک گیم پلی یکنواخت است ولی قسمت لذت بخش بازی این است که شما را برای برگشتن و انجام دوباره آن ترغیب میکند.شما  به بازی فقط برای کشتن دشمنان و گرفتن امتیاز بیشتر برنمیگردید.هر مرحله دارای اشیایی (collectible) است که در قالب جمجمه های قرمز در بازی پراکنده شده اند.به ازای هر پنج جمجمه که بدست آورید، میتوانید نوار سلامتی Rayne را بیشتر کنید یا به تیرهای تفنگ او اضافه کنید.لیدر بورد آنلاین و سیستم رتبه بندی داخل بازی نیز باعث میشود شما بیشتر تلاش کنید تا به سرعت وارد مراحل شده و تا آنجا که میتوانید دشمنان بیشتری را بکشید و کمتر صدمه ببینید.

BloodRayne: Betrayal تنها یک بازی اکشن به سبک قدیمی نیست.به دلیل گیم پلی اعتیاد آور بازی، هنگام اتمام بازی شما هنوز دوست دارید آن را انجام دهید و امتیازات خود را بهبود بخشید.البته بعضی از قسمت های بازی شما را اذیت میکنند اما هر چه بیشتر پیش بروید از بازی احساس رضایت خواهید کرد.

حرف آخر:

یک مورد نگران کننده برای BloodRayne: Betrayal وجود دارد.بسیاری از گیمرها به دلیل نام BloodRayne شانسی برای آن در نظر نمیگیرند.ولی نادیده گرفتن این بازی یک اشتباه محض است. Betrayal برای همه جذاب نیست.اما برای گیمرهایی که بدنبال یک بازی سبک کلاسیک سخت میگردند، فوق العاده است


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 22 شهریور 1390 توسط امیر فرزین | نظرات ()


شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا