تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازی
gameclass.tk

به دلیل اخباری که هفته گذشته مبنی بر تأخیر Batman: Arkham City برای PC منتشر شد کارگردان بازی، Sefton Hill درباره این موضوع صحبت کرد.

او این هفته در مصاحبه ای با Eurogamer گفت که Rocksteady به نیازها و مشخصات هر پلتفرم توجه ویژه ای میکند. “ما نسبت به تفاوت های پلتفرم های مختلف آگاه هستیم.موضوع جالب برای ما این است که ما گیمرهایی داریم که فقط گیمر کنسول هستند و همچنین گیمرهایی که گیمر PC هستند.من عموماً خود را یک گیمر کنسول میدانم.من بیشتر بازیهایم را با کنسول انجام میدهم.اما ما در شرکت کارمندانی داریم که گیمر حرفه ای PC هستندو وقتی به من میرسند میگویند که باید اینجا یا آنجا را در بازی درست کنیم.”

هیل به بازیکنان PC اطمینان داد که بازی هنگام عرضه عالی خواهد بود. “همه ی texture ها و جزییات در رزولوشنی بسیار بسیار بالا کار شده اند و روی همه ی پلتفرم ها به خوبی کار میکنند.بازیکنان نسخه PC بازی را واقعاً دوست خواهند داشت.”

برای تأخیر هیل اضافه کرد که گیمرهای PC از آن راضی خواهند بود. “این صبر کردن ازشش را دارد.نسخه PC تنها چند هفته دیرتر عرضه خواهد شد، پس خوشبختانه هیچکس از این موضوع خیلی ناراحت نیست.ما برای انتشار هر چه زودتر بازی سخت کار میکنیم.”

نسخه PC از Batman: Arkham City در ماه نوامبر و نسخه کنسولها در 18 نوامبر عرضه خواهد شد.نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 مهر 1390 توسط امیر فرزین | نظرات ()


شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا