تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازیبه عقیده Crytek بخش تک نفره در بازی ها ارزش چندانی ندارد ، زیرا Cevat Yerli سازنده ی بازی Crysis 3 در یک اظهار نظر عجیب اعلام کرده است که بخش تک نفره یا همان داستانی  آفلاین باید به طور کل از بازی ها جمع شود و جای خود را به حالت های جدیدی مثل free-to-play یا اتصال آنلاین دهد.

Yerli در این مورد به سایت IGN اعلام کرده است :

من فکر می کنم که مفهموم کلی تجربه تک نفره باید به طور کل از بازی ها برود.

وی افزود :

البته با این حال من نمی گویم که هیچ گونه تجربه بخش تک نفره نباید وجود داشته باشد. بلکه می توان آن را با نام جدید Connected Single-Player یا Online Single Player به جای این بخش نامید.

اما آیا این صحبت های Yerli بدان معنا است که آینده ی قسمت های بعدی Crysis بر پایه ی شوتری همیشه آنلاین خواهد بود؟ در این مورد Yerli می گوید :

بخش های آنلاین و اجتماعی می تواند نوع جدیدی از چارچوب اصلی بخش تک نفره را به ارمغان بیاورد و علاوه بر این باعث ارائه ی مزایایی می شود که باعث می شود شما همیشه به عنوان بخش از حالت داستانی به این قسمت متصل باشید.

مطمئنا اگر این تکنولوژی شما را وادار کند که بخش تک نفره ی سنتی آنلاین را همچنان بازی کنید ، این صحبت های من هیچ معنی نخواهد داشت ، اما اگر واقعا منافع واقعی را به صورت آنلاین ارائه دهد ، سپس همان طور که اشاره شد شما علافه مند خواهید بود که بخشی از آن باشید.

آیا مرگ تجربه ی تک نفره آفلاین که مدت طولانی است که در مورد آن صحبت می شود در راه خواهد بود ؟ آیا این اولین نشانه ای است که سازندگان بازی دیگر علاقه ندارند که بخش تک نفره به صورت آفلاین قابل دسترس  باشد؟نوشته شده در تاریخ جمعه 11 اسفند 1391 توسط امیر محمد بامداد | نظرات ()


شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا