تبلیغات
کلاس بازی
کلاس بازی تاریخ انتشار عنوان Metro: Last light طی یک خبر توسط سایت VG247 تایید شد در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری در این باره مشاهده کنید.

همانطور که می دانید با ورشکست شدن THQ تاریخ انتشار عنوان Metro: Last light نیز تا حدودی در ابهام گذاشته شده بود اما دقایقی قبل کمپانی Deep Silver طی گفته گوهایی که با سایت VG247 داشت اعلام کرد که این عنوان یعنی Metro: Last light در تاریخ ۱۴ می (May) سال جاری برای پلتفرم های PC و PS3 و Xbox 360 متنشر خواهد شد.دکتر Klemens Kundratitz مدیر عامل شرک Koch Media در اینباره می گوید که :

این تاریخ انتشار تازه اعلام شده بهترین راه برای گرفتن بهترین نتیجه از Metro: Last light و نگه نداشتن طرفداران بیش از حد مورد نیاز است.

اوهمچنین افزود که :

ما به همکاری با ۴A Games برای هر چه بهتر ساختن این عنوان خواهیم پرداخت.این بازی آن توجهی را که سزاوارش است را دریافت خواهد کرد.

یکی از کارکنان Deep Silver نیز در این مورد افزود که :

از زمانی که خرید این استدیو توسط ما به طور عمومی اعلام شده است فن ها و طرفداران این بازی در حال سوال از ما در مورد تاریخ انتشار این بازی هستند.

او در ادامه افزود که :

سرانجام ما می توانیم اعلام کنیم که چه زمانی آنها می توانند این عنوان را در دستان خود بگیرند {تاریخ انتشار}ما همچنین از بسیاری از طرفداران این عنوان برای صبر و شکیبایشان تشکر می کنیم و ما از همین جا به آنها اطمینان می دهیم که ما چیز های زیادی برای آنها با این فرانچایز خواهیم داشت.

در پایان تصویری از صفحه تویتر این عنوان را نیز می توانید مشاهده کنید :

Metro last light tweet تاریخ انتشار عنوان Metro: Last light توسط ناشر جدید آن اعلام شدنوشته شده در تاریخ جمعه 11 اسفند 1391 توسط امیر محمد بامداد | نظرات ()


شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا